Plakat konkursu Wizja Wypoczynku 2014
Wizja wypoczynku 2014

7 edycja konkursu Wizja Wypoczynku – Skandynawskie Ciepło.

W kolekcji mebli produkowanych i dystrybuowanych przez KLER S.A. nie było dotychczas oferty mebli skandynawskich. Doceniając walory użytkowe i estetyczne takiej kolekcji chcemy zwrócić uwagę projektantów na jej niewątpliwe zalety i zachęcić do opracowań odwołujących się do skandynawskiego ducha. Dlatego siódma edycja konkursu „Wizja wypoczynku” organizowanego obecnie przez Piotr KLER Fundację nosi tytuł SKANDYNAWSKIE CIEPŁO i dotyczy projektowania produktu i aranżacji wnętrza z oferty handlowej o skandynawskiej stylistyce. Oczekujemy od projektantów krytycznej oceny oferty skandynawskiej znajdującej się na polskim rynku oraz przedstawienia własnej wizji, która w istotnym stopniu może ją uzupełniać równocześnie wnosząc nowe oryginalne wartości.

Patronat honorowy nad konkursem objął Zarząd Główny Stowarzyszenia Architektów Polskich, patronat medialny „Architektura & Biznes” a fundatorem nagród rzeczowych jest „WSC Graphisoft Center Poland”.

Laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężno-rzeczowe (oprogramowanie ArchiCAD SE2014 i rower STRIDA, oprogramowanie Artlantis Studio, oprogramowanie Artlantis Render, IPod Nano oraz nagrody pieniężne ).

Ostatecznym terminem nadsyłania prac jest 6 listopada 2014 a uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 27 listopada 2014 r.